Hensel 1

Uus Henseli DK-harutoos – nüüd saadaval!

Henseli uus harukarp on valmis: palju praktilisi täiustusi lihtsustavad igapäevatööd. Hensel esitleb uut DK-harukarpi. Plastist kaabliharukarbi täiustamine annab igapäevatööks mitmeid uusarendusi ja praktilisi eeliseid.

Lihtne ja hästi tihenduv kaablisisend kaitseastmega IP 66Joonis3

Kaabel sisestatakse sisse valatud elastsete läbiviikude kaudu. Niiviisi saavutatakse kõrge kaitseaste IP 66 ja seda ilma paigaldustutside või muude tarvikuteta – lihtne ja kindel!

Võimalusterohke kaablisisend annab lisaks veel mitmeid eeliseid. Nii saab läbiviike probleemideta eemaldada. Lõpuks võib paigaldada kaabli keermestatud läbiviiktihendi koos tõmbetõkisega. Kui läbiviik peaks olema veidi suurem, saab ka laiendusrõnga välja võtta ja paigaldada suurema membraan- või muhvläbiviigu.

Elastsed läbiviigud asuvad uute harukarpide puhul mitte ainult seintel, vaid kaabli tagantpoolt sisestamise võimaldamiseks ka korpuse põhjal. Kaabel tuleb lihtsalt sisse valatud elastsest läbiviigust läbitõmmata ja ka sel juhul saavutatakse kaitseaste IP 66.

Tarvikute lai valik – katte hoidelint ja välised kinnitusaasad kuuluvad alati komplekti

Veel üks uudis on komplektile lisatud katte hoidelint, mis ei lase kattel montaaži ja juhtmete paigaldamise ajal alla kukkuda. Lint sisestatakse lihtsalt katte alaosas selleks ettenähtud kohtadesse – loomulikult ei ole selleks vaja tööriistu.

Paljudel juhtudel eelistatakse ka väljaspool paiknevat seinakinnitust. Selleks on kõigile kaabliharukarpidele lisatud välised kinnitusaasad. See on veel üks uue toote plusspunkt.

Tänapäevane klemmitehnoloogia – uuenduslik ja võimalusterohkeJoonis2

Uue harukarbisarja spetsiaalselt väljatöötatud klemmitehnoloogia annab palju eeliseid. Tõstetud klemmid jätavad juhtmete paigaldamiseks rohkem ruumi Mitu juhet iga pooluse ja klemmikoha kohta ning erinevat liiki ja ristlõikega juhtmeid saab probleemideta ühendada.

Erinevad klemmiasendid ja kinnitusvõimalused ning võimalus kasutada kaht erineva suurusega klemmliistu näitavad uute klemmide rohkeid kasutusvõimalusi korpuses.

Kõik1,5–25 mm² klemmid on VDE sertifikaadiga ja vastavad standardi DIN EN 60998-2-1 nõuetele.

 

Auhinnatud disainiga DK-harukarbid

Uute kaabliharukarpide tehnilisi eeliseid täiendab täiesti uus disain. Toode veenis nii eksperte kui ka disainereid oma funktsionaalsuse ja disaini kvaliteediga.

Henseli kaabliharukarbid vaimustasid nii Red Dot auhinna kui ka pro-K auhinna žüriisid. Žürii otsus oli järgmine: „Mehaanika optimaalne integreerimine, praktikale orienteeritud ja konstruktsiooniliselt läbimõeldud lahendus.”

Kokkuvõte

Võrreldes eelmise kaabliharukarpide põlvkonnaga optimeeriti palju üksikasju. Uus tootesari avab Henselile elektripaigaldiste tehnika uued perspektiivid. Praktikale orienteeritud lahendused lihtsustavad igapäevatööd. Igaks kasutusotstarbeks saab valida õige harukarbi. Sõltumata sellest, kas kaabliharukarp paigaldatakse sise- või välistingimustesse ning kas see on ilmastikukindel, veekindel või integreeritud funktsiooniga – harukarbid on varustatud igaks rakenduseks.

DK-harukarbid on juba Eestis saadaval. Küsige toodet paremini varustatud hulgimüüjatelt ja külastage Espaki Tallinnas asuvat kauplust!

Hensel-cropped

 

 

 
sdssd