Poweram Elektriseadmed OÜ

Meist

Osaühing Poweram Elektriseadmed on suurim UPS seadmete tarnija ning Eaton Power Quality OY ametlik esindaja Eestis.

Meie koolitatud spetsialistid annavad professionaalset abi UPS seadmete ja alalispinge seadmete valikul ning tagavad nende seadmete paigalduse ja hilisema hoolduse. Meie spetsialistidel on UPS seadmete alal enam kui viieteistkümne aasta pikkune kogemus.

Alates 2013. aastast tegeleme ka kõrgekvaliteediliste elektripaigaldustoodete impordiga. Oleme maaletoojad kolme Saksa ettevõtte toodangule: Hensel, Niedax ning Celsion. Tootjatega saate lähemalt tutvuda koostööpartnerite rubriigis.

image014-ilma äärteta

 

Oleme Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsiooni liige.

 

Meie tegevusvaldkonnad:

  • UPS-seadmete müük, paigaldus, hooldus ja remont;
  • katkematu toitepinge süsteemide alane konsultatsioon;
  • UPS-seadmete akude müük;
  • PDU toitejaotusseadmete müük;
  • tööstuses ja merenduses kasutatavate elektrimaterjalide müük;
  • tulepüsivate elektritoodete müük;
  • endotermilised tulepüsivad lahendused.

Missioon

Õppides tundma klientide vajadusi, saame neile pakkuda sobivaid lahendusi seadmete valikul ja järelhooldusel. Meie tegevuse tulemusel paraneb klientide igapäevane töökeskkond.

Väärtustame oma töötajate pidevat arengut ja motivatsiooni ning suurendame seeläbi oma ettevõtte väärtust.

Visioon

Soovime olla usaldusväärseim lahenduste pakkuja katkematu toitepinge tagamisel.

Kontakt

Võtke meiega ühendust, helistades telefonil +372 672 6833 või kirjutades e-posti aadressile info[at]poweram.ee. Aitame leida sobiva lahenduse!

Koostööpartnerid

Eatoni Power Quality pakub terviklikke toitehalduse lahendusi ühelt tarnijalt. Müüme edasi Eatoni katkematu toite allikaid (UPS-id), liigpinge kaitseseadmeid, toitejaotussüsteeme (PDU-sid), kaugjälgimist, tarkvara, reaktiivvõimsuse kompenseerimist, õhuvoolu haldussüsteeme, seadmekappe ja hooldusteenuseid
Alpha Technologies GmbH kui Alpha Grupi liige on tootja, kes pakub  laias valikus toitehalduse lahendusi liiklus- ja turvaüsteemidele,  telekommunikatsiooni- ning taasuvenergiaseoktoris ja tööstuspiirkondadele. Müüme edasi Alpha katkematu toite allikaid (UPS-id) nii sise- kui ka välitingimustesse (Outback Power). 
Celsion Brandschutzsysteme GmbH pakub E30 … E90 tulepüsivad kilpe, uksi, seinu, kappe. Erilahendustena on võimalik saavutada ka pikemat tulepüsivust. Celsioni tehnoloogia põhineb endotermilisel reaktsioonil. Nende tooted on mitmefunktionaalsed, ei tekita põlemisel suitsu ning on tulepüsivad nii välise kui sisemise tulekahju korral.
EnerSys pakub ideaalseid lahendusi tagavaratoitele. Maailma ühe suurema tööstuslike akude tootjana on EnerSys paljude klientide esimene valik. Nende kvaliteetne ja lai tootevalik on välja töötatud enam kui saja aastase kogemuse põhjal akude tootmises. EnerSys tootevalikust leiate sellised tundud akud: PowerSafe, DataSafe, Genesis, Odyssey, GAZ, CBU, Cyclon.
CSB akutööstus on spetsialiseerunud VRLA (Valve Regulated Lead-Acid) tüüpi akude tootmisele. CSB on asutatud 1986. aastal ja nende tootlus ulatub praegu juba üle 4 miljoni aku kuus. VRLA tüüpi CSB akud on kasutusel UPSides, päikeseenergia süsteemides, tuulikute juures, hädavalgustus-süsteemides ja paljudes teistes valdkondades. CSB tootevalikust leiate kvaliteetseid akusid laialdase suurusevalikuga ning erinevate otstarvete jaoks.
Powernet on meie koostööpartner alalisvoolu vallas. Põhjanaabrite ettevõte arendab ning müüb nii eri- kui ka standardlahendusi nõudlikesse voolumuundamise projektidesse. Alates 1990 aastast on Soomes Vantaas asuv Powernet võitnud klientide usaldust töökindlate seadmetega nii koduturul kui mujal. Vajad vahelduvvoolust alalisvoolu või vastupidi? Powernet pakub erinevaid muundureid: AC/DC, DC/DC, DC/AC ning alalisvoolu UPS seadmeid.
Ellego Powertec arendab ja toodab akulaadijad, alalisvoolu UPS seadmeid jt tooteid kliendi ootustele suunatud viisil. Nende tooted on kasutusel valdkondades, mis nõuavad suurt töökindlust: elektrijaamad, laevad ja lennujaamad. Ellego on tegutsenud aastast 1979 ehk rohkem kui 35 aastat. Ellego suudab valmistada tooteid ka kõige nõudlikematele klientidele ning nende oluline roll tootearendusel on suunatud väiksemale ökoloogilisele jalajäljele.

Niedax GmbH & Co. KG kuulub suurde Niedax Gruppi. Nende tegevusvaldkonnaks on roostevabast terasest, alumiiniumist, klaasplast polümeerist (GRP) jt materjalidest kaablikandesüsteemid: kaablirennid, redelid, kinnitused, käidavad kaablirennid, tulepüsivad süsteemid, tunnelisüsteemid. Niedax Grupp on teostanud suuremahulisi lahendusi paljudel Saksamaa jalgpallistaadionitel ning nt ka kuulsal Nürburgi ringrajal.