Eaton 93PS UPS

Eatoni virtualiseerimisvalmis UPS aitab IT-proffidel tagada kõrge efektiivsusega katkematu toite

ESPOO, Soome… Toitehaldusfirma Eaton tõi turule pilv- ja virtualiseerimisvalmis katkematu toite seadme (UPS), mis pakub IT-proffidele konkurentsitult parimat vastupidavust ning kuluefektiivsust. Uus Eaton 93PS sobib ideaalselt serveriruumidele ja väikestele andmekeskustele, olles ühenduslüliks elektrivõrgu ja IT-seadmete vahel ning tagades maksimaalse toitekindluse tänu turu parimale haldus- ja virtualiseerimistehnoloogiale. Kuni 99% efektiivsuseni küündiv uus 93PS pakub ühtlasi madalaimat seadme elutsükli kogukulu ning on oma klassis kõige efektiivsem UPS.

„Kuna enamik teenuslepinguid põhinevad teenuse kättesaadavusel, on katkestuste vältimine IT-professionaalide suurim prioriteet. Surve energiatõhususe ja keskkonnasõbralikkuse parandamiseks koos IT-teenuste üha enam tarbekaubaks muutumisega on muutnud tähtsamaks ka tegevuskulude ja kapitalikulude minimeerimise,” selgitas Eaton Power Quality EMEA tootejuht Rabbe Johansson. „Eatoni uue 93PS-i abil saavad IT-professionaalid olenemata olukorrast alati toite, mida nende rakendused vajavad, ilma äri efektiivsust ohvriks toomata.”

Eaton 93PS on ainulaadselt „tark” UPS, mis on nii virtualiseerimis- kui pilvevalmis. See kasutab Eatoni Intelligent Power Manager (IPM) ja Intelligent Power Protector (IPP) tarkvara, mis ühilduvad tähtsamate virtualiseerimis- ja salvestusplatvormidega, mistõttu administraatorid saavad jälgida ja hallata kogu süsteemi ühelt ekraanilt. IPM võimaldab ühtlasi kasutada lihtsat, reeglipõhist automaatikat, mida saab seadistada käivituma teatud toite- ja keskkonnasündmuste peale. Kasutajad saavad luua ka reeglipõhise integratsiooni oma toitesüsteemi ning virtualiseerimis- ja salvestusplatvormide vahel, näiteks töötades VMware Site Recovery Manageriga (SRM), et algatada virtuaalmasinate migreerimine varusaidile kättesaadavuse maksimeerimiseks ilma andmekadudeta. Teine oluline eelis on koormuse jagamine, mis tõstab aku tugiaega ning jätab SRM katastroofitaasteks rohkem aega.

Veel üks võtmetehnoloogia on Eatoni Energy Saver System (ESS). ESS, mis juba praegu tagab turvalist ja usaldusväärset toidet maailma suurimates andmekeskustes, võimaldab UPS-il saavutada kuni 99% efektiivsuse, seisates toitemoodulid, kui toite kvaliteedi parandamine pole parasjagu vajalik. Samas on süsteem valmis vajaduse korral lülituma topeltmuundamise režiimi vähem kui 2 millisekundiga. ESS parandab ka süsteemi töökindlust, vähendades komponentide koormust, pikendades UPS-i eluiga ja aidates IT-professionaalidel vähendada seadme elutsükli kogukulu.

Kõrge efektiivsuse tagamiseks isegi UPS-i madala koormuse juures kasutab uus 93PS Eatoni Variable Module Management System (VMMS) tehnoloogiat, mis optimeerib UPS-i toitemoodulite koormust või lülitab paralleelsete UPS-ide süsteemis liigse ressursi välja.

93PS on ühtlasi projekteeritud suures ulatuses skaleeritavana. „Kuumalt” vahetatavad ja „kuumalt” skaleeritavad moodulid tähendavad, et moodulite asendamisele ja lisamisele kulub tavaliselt vähem kui 10 minutit. Eatoni patenteeritud juhtmevaba paralleeltehnoloogia HotSync® kasutamine tähendab samuti, et süsteemi saab skaleerida kuni nelja paralleelseadmeni. Vajaduse korral uusi seadmeid lisades saavad andmekeskused optimeerida kapitalikulu, samal ajal kiirelt nõudluse kasvule reageerides. Lisaks saab 93PS-i üles skaleerida ilma UPS-i põhja pindala suurendamata, säästes nõnda kallist põrandapinda.

Uus 93PS on saadaval nii väikese kui suure gabariidiga ning võimsusvahemikus 8–40 kW. Täpsema teabe saamiseks vajutage SIIA.

autor: Marika Sinikari